Jmenuji se Tereza Sedílková


a jsem architektka

V oboru architektonické a projekční činnosti pracuji více než 10 let. Po vystudování oboru pozemní stavitelství na střední průmyslové škole stavební v Hradci Králové jsem pokračovala na Českém vysokém učení technickém v Praze oborem Architektura a stavitelství.  Během šesti let studia na vysoké škole jsem získávala teoretické znalosti i praktické zkušenosti formou spolupráce s projekčním atelierem Architep s.r.o. v Hradci Králové, od roku 2004 taktéž provozuji živnosti grafické a kresličské práce a projekční činnost v investiční výstavbě. Mými dosud realizovanými projekty jsou: projekty bytových domů – novostavby geometricky složitějších objektů, přístavba panelového domu v Pardubičkách, zimní stadion Frenštát pod Radhoštěm, studie na sportovní areál v Opavě, studie na relaxačním areálu v Hradci Králové, studie na multifunkční komplex v Pardubicích, nástavba rodinného domu v Hradci Králové, penzion v Mostě, penzion – lázně Petrkov, rodinný dům v Lodíně, přestavba rodinného domu v Sadové, rekonstrukce rodinného domu v Hradci Králové, studie penzionu pro seniory – Stará Paka, revitalizace rodinných domů – Hradec Králové, Svinary, revitalizace několika desítek rodinných domů, architektonické studie nízkoenergetických a pasivních rodinných domů.

 

V letech 2013-2015 jsem spolupracovala s atelierem  architekti chmelík  a partneři s.r.o. Kde jsem se podílela na vedení atelieru, dále jsem zde spolupracovala na rekonstrukci historické budovy lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové, na projektech rodinných vil, bytových domů a na veřejných projektech pro město Hradec Králové.

 

Od roku 2010 spolupracuji s firmou Haniš srubové domy, pro které navrhuji moderní i klasické roubenky, od architektonické studie až po projekty interierů.

tereza3

Citát

"

  • Někdy něco může vypadat krásně jen proto, že je to nějak odlišné od ostatní věcí kolem.

    Andy Warhol